Ökokoristuse töötajad

Tiia – juhataja

Tean omast käest, kui keeruline on väikeste laste, nõudliku töö, õppimise ja hobide kõrvalt kodu ning sageli ka aeda kasvõi elementaarses korras hoida.

See ajendaski mind looma firmat, mille teenuste kasutaja ise ka meeleldi olen. Kindla garantii tagamiseks proovin kõik teenused ja teenindajad esmajärgus iseenda ja oma lähedaste kodudes järele. Ka minu jaoks on kodu mu kindlus ning ma valin väga hoolega, keda oma koju lasen ning keda mitte. Võin lubada, et inimesed, kes Su kodu koristama tulevad, on väga hoolikalt valitud ja teevad oma tööd südamega.

Kodu koristamine ökoloogiliselt puhaste ainetega on minu jaoks ainuvõimalik variant.

Margit – teeninduse koordinaator

Pere kasvades olen üha enam jälginud seda, mis meie toidulauale jõuab ning ka seda, millega saavad puhtaks riided või meie kodu. Nii olengi üsna loomulikul teel jõudnud puhtama ja tervislikuma toidu ning võimalikult õrnade puhastusvahenditeni. Ökokoristuse teeninduse koordinaatorina ametisse asumine on minu jaoks olnud loomulik valik. Nüüd saan seda maailma ka teistele tutvustada ja koos meie toreda naiskonnaga lüüa klientide kodud ilma karmi keemiata läikima. Naudin väga, et saan töökorralduse heaks toimimiseks kasutada oma planeerimise, organiseerimise ja suhtlemise oskusi. Mulle meeldib aidata oma tööga kaasa inimeste kodude keskkonnasõbralikult puhtamaks muutmisele ja loodetavasti toon sellega rõõmu ka meie suurepärastele klientidele.

Liina – turundusjuht

Inimesed hoolivad üha enam ökoloogilisest toidust ning tervislikust eluviisist, kuid paraku pole ökoloogiline koristus veel väga paljudesse Eesti kodudesse jõudnud. Kodukoristuses kasutatakse endiselt ohtralt kemikaale, mis läheb vastuollu tervisliku eluviisi olemusega. Loodan, et Ökokoristus on inspiratsiooniks kõigile, et ka oma kodu koristades lähtuda tervislikust eluviisist ning kasutada selleks vaid looduslikke ning ökoloogilisi vahendeid.

Ökokoristuse haldjad ehk siis meie imelised koristajad:

Sabina

Liigub Mustamäe ja Kesklinna piires ilma autota, eelistab vene keeles suhtlemist. Ökokoristusel on kliente, keda Sabina töökad käed on rõõmustanud juba üle kahe kahe aasta ning koristaja vahetusest ei taha nad kuuldagi. Vajadusel triigib Sabina ka pesu ning paigutab selle kappigi.

Liisi

Meeldiv ja rahulik noor eestlanna, kes teeb oma tööd hingega. Liisi koristusalaseid kogemusi ei saa mõõta küll aastatega, kuid ta on väga põhjalik ja süveneb detailidesse. Liisi on saanud oma töö kohta vaid kiitvat tagasisidet. Kuna neiu liigub jala, siis ta eelistab koristada kesklinnas, aga vajadusel võtab ette ka teekonna äärelinna.

Kristina

Ka Kristina jaoks pole probleem töötada kas Viimsis või Tabasalu kandis. Kristina kliendid hoiavad temast "kümne küünega" kinni, sest olles korra saanud tunda tema koristusoskusi ning sealjuures ka äärmiselt meeldivat käitumist, on neil raske uskuda, et keegi suudaks üldse teda asendada. Eelistab suhtlemist vene keeles, aga vajadusel saab hakkama ka lihtsama eestikeelse jutuga. Kristina saab hakkama ka pesu triikimisega.

Nelja

Rõõmsameelne ja loomult kiire Nelja stardib igal hommikul oma autoga Mustamäelt, aga vajadusel on valmis haigestunud kolleegi asendama ka Viimsi kandis. Suhtleb peamiselt vene keeles. Nelja pistab julgelt rinda suurimate majadega ning erinevalt nii mõnestki oma kolleegist saab nendega hakkama tunni paari jagu kiiremini.

Anna

Koristab peamiselt Kesklinna ja Pirita kandis. Annas on ühinenud kiirus ja põhjalikkus ning ta kliendid oskavad seda hinnata. Üks Anna klient ütles, et tal on ingli käed, jah, nii see vist ongi. Suhtleb peamiselt vene keeles, aga vajadusel saab hakkama ka lihtsama eestikeelse jutuga.

Andra

Tasakaalukas ja väga põhajlik ning hea koristaja, kes elukoha tõttu eelistab koristada Viimsi kandis ning ka kesklinnas, kui seal saab mugavalt parkida. Andra on meil töötanud vaid mõne kuu, aga nii kiiresti, kui tema saavutas tippkvaliteedi, pole seda veel keegi teinud. Pea iga uus klient, kes Andra graafikusse lisatakse, annab tema kohta siiralt positiivset tagasisidet.

Iivi

On suur rõõm, et Iivi otsustas ühineda Ökokoristuse perega. Pikaaegsed kogemused ja Iivi meeldiv ning rahulik natuur on tore kombinatsioon, mis rõõmustab kliente väga. Iivi teab väga täpselt, mida, miks ja kuidas ta teeb, et saada parim tulemus. Iivi eelistab koristada Nõmme ja Mustamäe kandis, aga on valmis liikuma ka kesklinna.