Ökokoristuse töötajad

Tiia – juhataja

Tean omast käest, kui keeruline on väikeste laste, nõudliku töö, õppimise ja hobide kõrvalt kodu ning sageli ka aeda kasvõi elementaarses korras hoida.

See ajendaski mind looma firmat, mille teenuste kasutaja ise ka meeleldi olen. Kindla garantii tagamiseks proovin kõik teenused ja teenindajad esmajärgus iseenda ja oma lähedaste kodudes järele. Ka minu jaoks on kodu mu kindlus ning ma valin väga hoolega, keda oma koju lasen ning keda mitte. Võin lubada, et inimesed, kes Su kodu koristama tulevad, on väga hoolikalt valitud ja teevad oma tööd südamega.

Kodu koristamine ökoloogiliselt puhaste ainetega on minu jaoks ainuvõimalik variant.

Margit – teeninduse koordinaator

Pere kasvades olen üha enam jälginud seda, mis meie toidulauale jõuab ning ka seda, millega saavad puhtaks riided või meie kodu. Nii olengi üsna loomulikul teel jõudnud puhtama ja tervislikuma toidu ning võimalikult õrnade puhastusvahenditeni. Ökokoristuse teeninduse koordinaatorina ametisse asumine on minu jaoks olnud loomulik valik. Nüüd saan seda maailma ka teistele tutvustada ja koos meie toreda naiskonnaga lüüa klientide kodud ilma karmi keemiata läikima. Naudin väga, et saan töökorralduse heaks toimimiseks kasutada oma planeerimise, organiseerimise ja suhtlemise oskusi. Mulle meeldib aidata oma tööga kaasa inimeste kodude keskkonnasõbralikult puhtamaks muutmisele ja loodetavasti toon sellega rõõmu ka meie suurepärastele klientidele.

Liina – turundusjuht

Inimesed hoolivad üha enam ökoloogilisest toidust ning tervislikust eluviisist, kuid paraku pole ökoloogiline koristus veel väga paljudesse Eesti kodudesse jõudnud. Kodukoristuses kasutatakse endiselt ohtralt kemikaale, mis läheb vastuollu tervisliku eluviisi olemusega. Loodan, et Ökokoristus on inspiratsiooniks kõigile, et ka oma kodu koristades lähtuda tervislikust eluviisist ning kasutada selleks vaid looduslikke ning ökoloogilisi vahendeid.

Ökokoristuse haldjad ehk siis meie imelised koristajad:

Sabina

Liigub Mustamäe ja Kesklinna piires ilma autota, eelistab vene keeles suhtlemist. Ökokoristusel on kliente, keda Sabina töökad käed on rõõmustanud juba üle kahe kahe aasta ning koristaja vahetusest ei taha nad kuuldagi. Vajadusel triigib Sabina ka pesu ning paigutab selle kappigi.

Kadi

Selle noore naise tuppa astudes lööb päike särama ka pilves ilma puhul. Mõned Kadiga esimest korda kokku sattunud kliendid on imestanud, kuidas saab nii kiiresti koristada, siis aga kontrollivad üle ja kinnitavad, et kõik on perfektselt tehtud. Kadi vurab oma autoga rohkem Tallinna ja selle ümbruse läänepoolses osas, aga vajadusel võib sõita asendama ka linna teise äärde.

Jane

Sellist kirge ja soovi just kodukoristajana töötada, ei kohta sageli. "Ma nii tahan teie juurde tööle tulla", ütles Jane, kui temaga esmakordselt kohtusime. Jane on meil küll üpris uus töötaja, kuid 7 aastat kodukoristuse valdkonnas töötamise kogemust Rootsis on garantiiks, et ka Eesti kliendid võiksid tema tööst rõõmu tunda. Jane liigub bussiga ja sageli ka jala (see on ju nii tore) Pirita ning Kesklinna piirkonnas.

Nelja

Rõõmsameelne ja loomult kiire Nelja stardib igal hommikul oma autoga Mustamäelt, aga vajadusel on valmis haigestunud kolleegi asendama ka Viimsi kandis. Suhtleb peamiselt vene keeles. Nelja pistab julgelt rinda suurimate majadega ning erinevalt nii mõnestki oma kolleegist saab nendega hakkama tunni paari jagu kiiremini.

Anna

Koristab peamiselt Kesklinna ja Pirita kandis. Annas on ühinenud kiirus ja põhjalikkus ning ta kliendid oskavad seda hinnata. Üks Anna klient ütles, et tal on ingli käed, jah, nii see vist ongi. Suhtleb peamiselt vene keeles, aga vajadusel saab hakkama ka lihtsama eestikeelse jutuga.

Andra

Tasakaalukas, väga põhjalik ja hea koristaja, kes elukoha tõttu eelistab töötada Viimsi kandis ja kesklinnas, kui seal saab mugavalt parkida. Nii kiiresti, kui Andra saavutas tippkvaliteedi, pole seda veel keegi suutnud. Praeguseks on Andra meie juures töötanud aasta jagu ja pea iga uus klient, kes Andra graafikusse lisatakse, annab tema kohta siiralt positiivset tagasisidet.

Iivi

On suur rõõm, et Iivi otsustas ühineda Ökokoristuse perega. Pikaaegsed kogemused ja Iivi meeldiv ning rahulik natuur on tore kombinatsioon, mis rõõmustab kliente väga. Iivi teab väga täpselt, mida, miks ja kuidas ta teeb, et saada parim tulemus. Iivi eelistab koristada Nõmme ja Mustamäe kandis, aga on valmis liikuma ka kesklinna.