Ökokoristuse töötajad

Tiia – juhataja

Tean omast käest, kui keeruline on väikeste laste, nõudliku töö, õppimise ja hobide kõrvalt kodu ning sageli ka aeda kasvõi elementaarses korras hoida.

See ajendaski mind looma firmat, mille teenuste kasutaja ise ka meeleldi olen. Kindla garantii tagamiseks proovin kõik teenused ja teenindajad esmajärgus iseenda ja oma lähedaste kodudes järele. Ka minu jaoks on kodu mu kindlus ning ma valin väga hoolega, keda oma koju lasen ning keda mitte. Võin lubada, et inimesed, kes Su kodu koristama tulevad, on väga hoolikalt valitud ja teevad oma tööd südamega.

Kodu koristamine ökoloogiliselt puhaste ainetega on minu jaoks ainuvõimalik variant.

Margit – teeninduse koordinaator

Pere kasvades olen üha enam jälginud seda, mis meie toidulauale jõuab ning ka seda, millega saavad puhtaks riided või meie kodu. Nii olengi üsna loomulikul teel jõudnud puhtama ja tervislikuma toidu ning võimalikult õrnade puhastusvahenditeni. Ökokoristuse teeninduse koordinaatorina ametisse asumine on minu jaoks olnud loomulik valik. Nüüd saan seda maailma ka teistele tutvustada ja koos meie toreda naiskonnaga lüüa klientide kodud ilma karmi keemiata läikima. Naudin väga, et saan töökorralduse heaks toimimiseks kasutada oma planeerimise, organiseerimise ja suhtlemise oskusi. Mulle meeldib aidata oma tööga kaasa inimeste kodude keskkonnasõbralikult puhtamaks muutmisele ja loodetavasti toon sellega rõõmu ka meie suurepärastele klientidele.

Liina – turundusjuht

Inimesed hoolivad üha enam ökoloogilisest toidust ning tervislikust eluviisist, kuid paraku pole ökoloogiline koristus veel väga paljudesse Eesti kodudesse jõudnud. Kodukoristuses kasutatakse endiselt ohtralt kemikaale, mis läheb vastuollu tervisliku eluviisi olemusega. Loodan, et Ökokoristus on inspiratsiooniks kõigile, et ka oma kodu koristades lähtuda tervislikust eluviisist ning kasutada selleks vaid looduslikke ning ökoloogilisi vahendeid.

Ökokoristuse haldjad ehk siis meie imelised koristajad:

Sabina

Liigub Mustamäe ja Kesklinna piires ilma autota, eelistab vene keeles suhtlemist. Ökokoristusel on kliente, keda Sabina töökad käed on rõõmustanud juba üle kahe kahe aasta ning koristaja vahetusest ei taha nad kuuldagi. Vajadusel triigib Sabina ka pesu ning paigutab selle kappigi.

Kadi

Selle noore naise tuppa astudes lööb päike särama ka pilves ilma puhul. Mõned Kadiga esimest korda kokku sattunud kliendid on imestanud, kuidas saab nii kiiresti koristada, siis aga kontrollivad üle ja kinnitavad, et kõik on perfektselt tehtud. Kadi vurab oma autoga rohkem Tallinna ja selle ümbruse läänepoolses osas, aga vajadusel võib sõita asendama ka linna teise äärde.

Klaudia

Klaudias on hoogu ja lennukust, aga samas ka põhjalikkust ning kogemusi just kodukoristuse valdkonnas - pole tööd, millega see rõõmsameelne neiu hakkama ei saa. Klaudia on meie juures töötanud vaid mõne kuu, aga juba on ta mitmete klientide lemmik. Logistiliselt sobivad talle paremini koristused Sauel, Keilas, Nõmmel ja Mustamäel.

Grete

Grete on meie juures juba teisel ringil, vahepeal oli tema prioriteediks lapselaps, aga nüüd, mil lapsuke juba suurem, pole abi enam nii palju vaja. Ökokoristuse pere suureks rõõmuks otsustas noor ning krapsakas vanaema tekkinud vaba aega taas meiega jagada. Grete vurab autoga, kuhu vaja ning rakendab oma pikaaegseid ja põhjalikke koristuskogemusi pea kõikjal Harjumaal.

Anna

Koristab peamiselt Kesklinna ja Pirita kandis. Annas on ühinenud kiirus ja põhjalikkus ning ta kliendid oskavad seda hinnata. Üks Anna klient ütles, et tal on ingli käed, jah, nii see vist ongi. Suhtleb peamiselt vene keeles, aga vajadusel saab hakkama ka lihtsama eestikeelse jutuga.

Andra

Tasakaalukas, väga põhjalik ja hea koristaja, kes elukoha tõttu eelistab töötada Viimsi kandis ja kesklinnas, kui seal saab mugavalt parkida. Nii kiiresti, kui Andra saavutas tippkvaliteedi, pole seda veel keegi suutnud. Praeguseks on Andra meie juures töötanud aasta ja pea iga uus klient, kes Andra graafikusse lisatakse, annab tema kohta siiralt positiivset tagasisidet.

Perbi

Perbi on põhjalik ja täpne, aga samas kiire koristaja, olemuselt väga meeldiv ning rahulik inimene. Aastaid Soomes kodukoristajana töötades on ta talletanud üksjagu kasulikke kogemusi. Pea iga uus klient, keda Perbi esmakordselt külastab, soovib temaga pikaajaliselt koostööd jätkata.