MIKS TELLIDA KODUKORISTUS?

Saad kingituseks PUHAST AEGA

Tulevikuks aega ei säästa, seda tuleb kasutada kohe - täna. Lapsed kasvavad, vanemad lahkuvad ja sõbrad kaugenevad kiiremini kui oskame oodata. Kingi kodu koristamisest vabanenud tunnid oma lähedastele, sõpradele ja kindlasti ka iseendale.

Oled ise PUHANUM ja RÕÕMSAM

Suvel läbiviidud küsitlusest selgus, et puhas kodu meeldib sisuliselt kõigile, aga enamusel ei jätku kodu koristamiseks aega ning üpris vähesed naudivad pidevalt seda protsessi. Milleks siis tekitada endale lisastressi? Sa ei ole halvem inimene, ema, isa, laps või elukaaslane, kui Sa oma kodu ise ei korista ja teenuse tellid. Unejuttu lapsele pead Sa ise lugema, oma lähedaste ja sõprade jaoks pead Sa aega leidma, kuid Su kodu koristada võivad ka teised, need, kes on selle ala profid.

HOIAD KOKKU koristustarvete pealt

Kes meist poleks ostnud endale mõttetuid moppe ja lappe, käsnu ja harju. Nüüd pole neid enam vaja, sest koristaja tuleb oma tarvikutega ning vajadusel soovitab ka vahekoristuseks sulle mõistlikke tarbeid. Kas Sa teadsid näiteks, et õige nõudepesuhari peab vastu 3-4 aastat, maksab ca 4-5 € ning teda võib vabalt pesta nõudepesumasinas?

HOIAD KOKKU koristusvahendite pealt

Sa ei vaja enam nii palju kõikvõimalikke puhastusvahendeid, sest regulaarkoristuse teenuse hind sisaldab ka vajalikke koristusaineid.

Sa EI PEA OLEMA kõiges professionaal

Tänapäeva kodukoristus on midagi palju enamat kui tolmuharja või –imejaga tolmutamine ja märja lapiga põranda nühkimine. Miks hakkab allergikutel mõnikord värskelt “koristatud” ruumis palju halvem kui mittekoristatud ruumis? Aga seepärast, et valede võtete ja vahenditega koristades võib õhk ruumis olla pärast koristamist palju saastunum kui enne koristamist. Kui oled prof oma erialal, ei peagi Sa teadma, kuidas kõige efektiivsemalt kodu koristada, seda teab kodukoristamise prof.

Su kodu on PUHTAM

Professionaalne kodukoristaja teeb Su kodu mitte ainult silmaga nähtavalt puhtamaks, vaid suudab palju parema tulemuse tagada ka silmaga nähtamatu osas. Su koju tullakse alati puhaste lappidega, mis on pestud pesumasinas 90 kraadi juures. Teatavasti pole mõtet mikrofiiberlappe muidu kasutadagi, sest käsitsi pestud lappidega teed rohkem kahju, kui kasu. Aga, kas Sa ise tahad nelja-viit lappi iga nädal pika pesutsükliga pesta? Pigem vist mitte. Koristaja teab, kuidas mustust ja baktereid mitte laiali kanda vaid hävitada, kust varem, kust hiljem pühkida, kuidas lappi õigesti voltida jne. Tavaline inimene võib tavaliste (mõnikord üpris valede) koristamisvõtetega muuta oma kodu koristamise tulemusena palju bakterirohkemaks.

Aitab hoida ASJU KORRAS

Kodukoristaja ei paiguta ühtegi Su asja teise kohta, kui pole teisiti kokku lepitud. Parima koristustulemuse saad siis, kui Sul on lahtised asjad ära pandud. Regulaarkoristuse teenust kasutavad inimesed ütevad, et see on parim viis oma asju jooksvalt korras hoida ja mobiliseerida seda tegema ka oma pereliikmed - homme tuleb koristaja, kui ei taha ise oma tuba koristada, siis korja asjad kiirelt kokku.