Ökoloogiline erikoristus

Mõnikord tekib olukord, kus ootamatult saabuvad külalised, oled ise võõrustanud külalisi või lihtsalt kõik kasvab üle pea. Just sellise olukorra lahendamiseks, kus vajad ühekordset, aga kiiret ja professionaalset tavalist koristusteenust, ongi mõeldud EKSPRESSKORISTUS. Loe lähemalt ja telli ekspresskoristus.

Igas majapidamises on mõistlik kord või kaks aastas võtta ette põhjalikum koristus. Isegi kui kodus on käinud regulaarselt koristaja või oled ise olnud hoolas ja tubli, ei jõua regulaarkoristus siiski kõikidesse kohtadesse. Loe lähemalt ja telli suurpuhastus.

Kevadine aknapesu muudab sinu kodu märksa säravamaks. Olgu sul suured, keskmised või väiksed aknad – meie aitame! Loe lähemalt ja telli aknapesu.

Lisaks silmaga märgatavale mustusele koguneb pehme mööbli ja madratsite sisse hulgaliselt silmale nähtamatut orgaanilist (tolmulestad, lemmikloomade olemasolul parasiitide munad ja vastased jne) ning anorgaanilist mustust. Igapäevase koristuse käigus saadakse kogu sellest mustusest kätte vaid väikene osa. Loe lähemalt ja telli süvapuhastus.

Igapärase koristuse käigus pole tavatolmuimejaga (ka mitte kõige võimsamaga) võimalik koduvaibast sinna aegade jooksul kogunenud tolmu ja mustust täielikult eemaldada. Seepärast vajab vaip aastas vähemalt korra põhjalikumat süvapesu. Loe lähemalt ja telli vaibapuhastus.

Remont iseenesest on üks tüütu protsess, mille käigus tavaelu paisatakse segamini. Sageli kujuneb see veel pikaajalisemaks ja tolmurohkemaks, kui esialgu plaanitud. Siiski ei tasu remondijärgse koristamise pealt kokku hoida, sest profesioonalide poolt teostatud põhjalik ja kiire koristus, sel ajal kui ise kodust eemal oled, on just see kirss tordil, mille pärast tasus kannatada ebamugavust. Loe lähemalt ja telli remondijärgne puhastus.