MÖÖBLI JA MADRATSITE SÜVAPUHASTUS

Lisaks silmaga märgatavale mustusele koguneb pehme mööbli ja madratsite sisse hulgaliselt silmale nähtamatut orgaanilist (tolmulestad, lemmikloomade olemasolul parasiitide munad ja vastased jne) ning anorgaanilist mustust. Igapäevase koristuse käigus saadakse kogu sellest mustusest kätte vaid väikene osa.

Allergikud peaksid tekstiilkangaga kaetud pehme mööbli keskel elades seda teenust kasutama vähamalt kaks korda aastasteistele piisab diivani ja enda tervise ning puhtuse hoidmiseks üldjuhul ka kord aastas pehme mööbli põhjalikumast puhastamisest.

Professionaalsete ökopuhastusvahenditega (EnviroStar Green®  sarja puhastusvahendid on keskkonnale ohutud ja bioloogiliselt lagunevad)  teostatud mööbli süvapesu korral puhastame mööbli katte ning spetsiaalse imuriga imeme pehme mööbli seest välja ka suure hulga orgaanilist ning anorgaanilist mustust. Tekstiilkangaga mööbli süvapesu toimub  kliendi juures kodus. Kõik tööks ja põranda kaitseks vajalikud materjalid, puhastusvahendid ja - seadmed võtame ise kaasa. Kuigi pehme mööbli ja madratsi puhastamise käigus uhutakse sealt läbi mitmeid liitreid vett, jääb puhastatud pind  protsessi lõpus vaid kergelt niiske. Siiski peaks laskma pehmel mööblil või madratsil pärast süvapuhastust vähemalt 10 - 12 tundi kuivada enne kui hakkad seda uuesti kasutama.

Pehme mööbli süvapuhastuse hind kujuneb puhastatavate istekohtade arvu ning nende määrdumise astme järgi. Keskmine diivani ühe istekoha süvapuhastuse tasu on 20 - 30 € (hind sisaldab käibemaksu).

Keskmine kahekohalise madratsi kõigi külgede süvapuhastuse tasu on 65-70 € (hind sisaldab käibemaksu).

Miinimumarve on 70 € (hind sisaldab käibemaksu).

Enam kui 10 km Tallinna kesklinnast (Balti jaamast) asuvate kodude koristusteenusele lisandub 0,6 €/km lisandunud edasi-tagasi trajektoorilt.

SAADA OMA SOOV MEILE SIIT: