Kuni 75 m2 kodu koristamine

1 kord nädalas
al 65 €
koristus
2 korda kuus
al 70 €
koristus

* Hinnad sisaldavad KÕIKI makse! Enam kui 10 km Tallinna kesklinnast (Balti jaamast) asuvate kodude koristusteenusele lisandub 0,6 €/km lisandunud edasi-tagasi trajektoorilt.

KORD NÄDALAS KORISTAMINE

Üldjuhul tagab kord nädalas käiv koristaja Sulle ja Su perele suhteliselt puhta ning muretu elu. Sa ei pea kiire töönädala õhtutel või mõnusal nädalavahetusel raiskama aega vannitoa küürimisele ja põrandate puhastamisele. Naudi puhtust ning Sulle lisandunud puhast vaba aega.

2 KORDA KUUS KORISTAMINE

Kuigi kõige parema tulemuse annab kord nädalas tehtav koristus, on kodu võimalik päris heas korras hoida ka üle nädala toimuva koristuse tulemusena. See variant sobib paremini inimestele, kel pole väikeseid lapsi ning, kes ise on väga liikuvad. Kui kannatad ära väikese tolmukorra ning veepritsmete jäljed ja natuke jälgid ka oma igapäevaste tegemiste tulemusi, siis sobib üle nädala koristamine Sulle või Su perele kõige paremini – ühelt poolt hoiad kokku raha ja teisalt ei kaota eriti ka tulemuses.

Kodukoristusel kasutatame ökoloogilisi vahendeid

Ökoloogilisel regulaarkoristusel kasutatakse peamiselt puhast vett ja mikrofiiberlappe. Viimaseid on iga kodu jaoks vähemalt 4 erinevat (üldpuhastuse, köögi, vannitoa ja WC poti jaoks). Kõik lapid lähevad peale iga koristust pessu (pestakse vähemalt 60 kraadi juures). Puhastusvahenditena kasutatakse vajadusel järgmiste ökopuhastusbrändide tooteid:  Chrisal, Sodasan, Sonett ja Eesti oma loodustoodet Biominerata. Koristaja vajab Su kodus vaid vett ja tolmuimejat. Vajadusel võtame lisatasu eest kaasa oma tolmuimeja.

Mida kodukoristus sisaldab? 

Teatavasti on iga kodu ja inimene ning tema nõudmised kodu koristamisele erinevad. Seepärast lepime iga konkreetse kodu puhul täpselt kokku, mida regulaarkoristuse korras tehakse ja mida mitte. Vastavalt kokkuleppele kujuneb ka lõplik koristuse ühe korra hind. Sageli saadakse hakkama baashinnaga, mis sisaldab järgmisi tegevusi:

 • põrandate kuiv- ja märgpuhastus
 • horisontaalpindadelt tolmu võtmine (üldjuhul kuni ca 180 cm kõrguselt)
 • kõigi klaas- ja peegelpindade (v.a. aknad) puhastamine (kuni ca 180 cm kõrguselt)
 • uste ja radiaatorite puhastamine
 • lülitite ja pistikupesade ümbruse puhastamine
 • põranda- ja seinalampide puhastamine (kuni ca 180 cm kõrguselt)
 • sanitaarruumide puhastamine
 • köögi kapiuste ja vaba tasapinna puhastamine, suure köögitehnika välispindade puhastamine (külmkapi ja praeahju uksed, pliidi pealispind)
 • treppide ja trepipiirete puhastamine
 • pehme mööbli tolmuimejaga puhastamine
 • prügikastide tühjendamine

Muud tegevused, nagu näiteks vaipade kloppimine, nõude pesemine, voodipesu vahetus, kaminaklaasi puhastamine, lillede kastmine jmt. teostatakse kliendiga kokkuleppel, üldjuhul erihinna eest.

Koristamisel hoiame distantsi - nii meie teiega kui ka vastupidi. Loomulikult saadame teie juurde vaid terved koristajad. Meie koristajad pesevad käsi, kannavad kindaid ja tuulutavad tube. Maske ja/või visiire kanname vajadusel (otsekontaktide korral). Kõik koristuslapid on pestud vähemalt 60kraadise masinpesuga ning koristustarvikud aluselise ainega.

Küsi meilt pakkumist info@okokoristus.ee või helista +372 56941542

Kui oled huvitatud kiirest ekspresskoristusestsuurpuhastusestakende pesustmööbli süvapuhastusestvaipade süvapuhastusest või remondijärgsest koristusest, siis vaata SIIA.

SAADA OMA KORISTUSSOOV: